Головна


Продовольственный оптово-розничный рынок “Початок” – это новый масштабный канал реализации Вашей продукции. Рынок “Початок” расположен в элитном, густонаселенном районе города Одессы, в котором проживает свыше – 400 тысяч человек. Близко расположены Коминтерновский район, в нем проживает до 70 000 жителей, г. Южный в котором проживает около 25 000 жителей.

Зручний проїзд з траси Одеса-Миколаїв та об’їзної дороги, яка об’єднується з трасами Одеса-Київ, Одеса-Кишинів, Одеса-Рені, Одеса-Південний. Розташування ринку “Початок” сприяє швидкій реалізації Вашої продукції. На території ринку:

– передбачена можливість розміщення транспортних засобів усіх типів і розмірів;

– створені комфортні та безпечні умови ведення торгівлі;

 

– встановлені справедливі ціни оренди;

– передбачена можливість укладення довгострокових договорів;

– діє безкоштовна, зручна парковка транспорту, який не задіяний в торгівлі, без ускладнення руху на сусідніх вулицях.

Якщо Ваша компанія є виробником або оптовим оператором продовольчої групи товарів овочі-фрукти, бакалія, квіти – аксесуари, ми запрошуємо Вас взяти участь у створенні і розвитку ринку.До уваги підприємців! За усіма додатковими питаннями, телефонуйте за телефонами:
(063) 565-8-777, (066) 334-5-777, (048) 788-85-85.

Черговий адміністратор майданчиків для торгівлі з автомобілів (питання постановки автомобіля на торгове місце, тарифи і бронювання місць) телефон: 097-073-5-777.

 

E-mail: pochatokreklama@gmail.com

Дивіться нас на каналі YouTube