В Одесі на ринку «Початок» відкрився сучасний м’ясної корпус.

Проект створений з дотриманням жорстких європейських норм, згідно з якими чистота є безкомпромісним умовою.
У м’ясному корпусі ринку «Початок» обладнані понад 70 умивальників. Помити руки може не тільки продавець, але і будь-який покупець.

У прозорому корпусі площею 1304 кв метра розташовані 13 торгових павільйонів і 80 лотків для торгівлі м’ясом. До послуг м’ясника – мийки для інвентарю, холодильні та морозильні камери, електророзетки і окремий вхід для прийому товару.

Торговий павільйон всередині. Кілька павільйонів ще відкриті для оренди і чекають своїх підприємців.

До слова, не за горами відкриття рибних, овочевих – фруктового і молочного корпусів, в яких також залишилося кілька вільних павільйонів!

a9f062c7f80ce0ac8558ddd7231d8f70

Ринок «Початок» єдиний ринок в Одеській області на якому покупці “роблять” базар, не виходячи з машини. На спеціалізованій майданчику для торгівлі з автомобілів, кожен покупець може приїхати на своєму автомобілі, під’їхати до продавця і здійснити купівлю овочів і фруктів прямо зі свого автомобіля. Для колишніх жителів СРСР мрія стала реальністю!

Ринок «Початок» – вдале місце, щоб розвинути свій бізнес. І покупці, і продавці встигли переконатися у вигідному розташуванні ринку. Новий мікрорайон активно забудовується сучасними багатоповерхівками, буквально поруч готується до здачі в експлуатацію новий житловий комплекс.

В даний момент міська влада почала капітальний ремонт вулиці Сахарова – протягом місяця дорожники обіцяють закінчити укладання асфальту і повз ринку будуть проходити кілька маршрутів міського транспорту.

Завдяки прийнятними цінами і сервісу «Початок» став улюбленим ринком як жителів селища Котовського, так і одеситів, що проживають в інших районах міста. Адже ні на кожному продовольчому ринку Одеси Ви придбаєте продукти за низькими цінами.

Операторам сільськогосподарської продукції, аграріям і фермерам на ринку «Початок» пропонує прозорі умови торгівлі, нове обладнання і комфортну обстановку, що створює умови до ефективного ведення справ, існує можливість укладення довгострокових договорів.

Адміністрація ринку приймає заявки на оренду торгових площ, павільйонів. Більш докладно ознайомитися з інформацією можна за телефонами 097-073-5-777, 063-565-8-777, 066-334-5-777, (048)-711-85-85.

Текст и фото