Масштабний сільськогосподарський новорічний ярмарок “Святковий кошик за грошик” пройшов на території сільськогосподарського продовольчого оптово-роздрібного ринку “Початок” в Одесі 26 і 27 грудня. Ринок розташований на перетині вулиць Генерала Бочарова та Академіка Сахарова.

Свою продукцію за цінами виробників представили виробники Одеси та Одеської області, а також представники різних торгових марок. Фермери продавали свої товари за оптовими цінами.

Начальник управління агропромислового розвитку Комінтернівського району Одеської області Сергій Ільченко привітав одеситів з наступаючими святами і побажав, щоб новорічні столи ломилися від тієї продукції, яка представлена на ринку.

Завдання ярмарки полягає в наданні покупцям товарів за відпускною ціною заводів виробників, минаючи посередників і їх накрутки Тільки тут ми можемо купити продукти за чесним, реальними цінами “, – сказав він.

Відзначимо, що на ярмарку були представлені сезонні овочі та фрукти, консервація, м’ясні та ковбасні вироби, рибні делікатеси, птиця, сири, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також сувеніри.

Крім того, безкоштовну дегустацію своєї продукції проводили винороби Одеської області, серед них Інститут виноградарства і виноробства імені В.Таірова і винороб В’ячеслав Кіров.

Крім цього, на ярмарку виступали фольклорні колективи Комінтернівського району Одеської області. А Дід Мороз і Снігуронька розігрували конкурси та дарували подарунки дітям.

Так само святкова програма включала в себе розіграш товарів і від виробників – паштети від ТМ “ОНІС”, ковбаси від ТМ “Спеццех”, ТМ “Овідіопольські ковбаси”, чайні набори від ТМ “Алаказай”, набори з морепродуктів від рибного магазину “Океан “, вина від інститут виноградарства і виноробства імені В.Таірова і приватних виноробів. Купони та знижки від ТЦ “Атріум”.

Додамо, що наступна ярмарок на ринку “Початок” планується на Масляну.