Українські аграрії в нинішньому році зібрали небувалий урожай картоплі. Врахувавши досвід минулого року, коли погода завадила зібрати з полів «другий хліб», цього року картоплі було посаджено в рази більше. Цього літа в Україні склалися практично ідеальні погодні умови для гарного врожаю картоплі, і аграріям вдалося зібрати солідний урожай.

Фахівці стверджують, що запасів картоплі з надлишком вистачить для населення до весни, а, крім того, в цьому році одеситів буде радувати ціна на основний продукт.

«Ми прогнозуємо, що вартість картоплі буде невисокою, – вважає співробітник одеського ринку« Початок »Олександр Воропаєв, – на ціну може тільки вплинути дорожчаюче паливо».

Правда, на деяких одеських ринках перекупники продовжують «тримати» ціну. Так, на «Новому ринку» добірну картоплю продають по 5 гривень, на «Привозі» за середню просять 4,50 грн. Жителям Черемушек однойменний ринок пропонує картоплю по 3,50 грн. На ринку «Північний» кілограм картоплі коштує 2,80 грн, а в продуктових магазинах його вартість сягає 6 грн.

У свою чергу, фермери готові продавати одеситам картоплю по 2,60 грн. Таку ціну пропонують на ринку «Початок», який знаходиться між Бочарова і Сахарова.

«На ринку« Початок »ціна на картоплю становить 2,60 грн, – розповів нам фахівець, – аналіз агроринку показав, що в даний момент це найнижча ціна в Одесі».

На продовольчому ринку створені комфортні умови для покупців і продавців, діє безкоштовна зручна парковка.

«Процес купівлі картоплі займе три хвилини, – запевнив нас співробітник ринку «Початок». – Вам варто тільки покласти в багажник картоплю, яку вивантажить фермер з фури ».

Текст и фото