Оренда торговий площ і павільйонів.

Адміністрація ринку “Початок” приймає заявки на оренду торгових площ і торгових павільйонів.

Інформація за телефонами: (063) 565-777, (066) 334-5-777.

E-mail: pochatokmarket@gmail.com

М’ясний корпус.

Загальна площа корпусу складає – 1304 квадратних метра. У корпусі розташовані тринадцять торгових павільйонів, вісім холодильних камерах, одна морозильна камера, приміщення для прийняття і розвантаження м’яса, приміщення для миття інвентарю і тари, торговий зал для торгівлі з лотків.

Максимальна площа торгового павільйону становить – 19,7 метрів кв., Мінімальна площа становить – 10,4 метрів кв. Кожен торговий павільйон обладнаний електричними розетками, мийками для інвентарю, раковиною для миття рук, електролічильників, водоміром, окремими дверима для прийому і вивантаження товару. Вхід в павільйон з боку корпусу закривається ролетами.

Торговий зал, вид з середини

Торговий зал, вид з середини

Приміщення для вивантаження м’яса, холодильні камери.

мясо_010

Рибний корпус.

R_003

Загальна площа корпусу складає – 1065,9 квадратних метра. У корпусі розташовані десять торгових павільйонів, сім холодильних камер, приміщення для миття інвентарю і тари, приміщення для чищення риби, торговий зал для торгівлі з лотків.

Максимальна площа торгового павільйону становить – 41,2 метрів кв., Мінімальна площа торгового павільйону становить – 9,2 метрів кв. Кожен торговий павільйон обладнаний електричними розетками, мийками для інвентарю, раковиною для миття рук, електролічильників, водоміром, окремими дверима для прийому і вивантаження товару. Вхід в павільйон, з боку корпусу, закривається ролетами.

16cf395cd064f00326500f2cc369becc

Бакалійний корпус.

R_007

Загальна площа корпусу складає – 1011,1 квадратних метра. У корпусі розташовані чотирнадцять торгових павільйонів, три холодильні камери, Максимальна площа торгового павільйону становить – 36,8 метрів кв., Мінімальна площа торгового павільйону становить – 18,5 метрів кв.

Кожен торговий павільйон обладнаний електричними розетками, мийками для інвентарю, раковиною для миття рук, електролічильників, водоміром, окремими дверима для прийому і вивантаження товару. Вхід в павільйон, з боку корпусу, закривається ролетами.

R_005

Склади і торгові павільйони.

Павільйон № 1 – 4 Промислова група товарів. Загальна площа павільйону – 600 м кв. Мінімальна площа одного торгового павільйону становить від 35 м кв.

Павільйон № 5 Холодильні камери. Загальна площа павільйону – 460 м кв.
Температурний режим – +5 – 15 С.
Температурний режим — +5 – 8 С.

Павільйон № 6 – 7 Сухі склади. Загальна площа павільйону – 500 м кв. Мінімальна площа одного складського приміщення складає від 100 м кв.