Продовольчий оптово-роздрібний ринок “Початок” – це новий масштабний канал реалізації Вашої продукції. Ринок “Початок” розташований в елітному, густонаселеному районі міста Одеси, в якому проживає понад – 400 тисяч чоловік. Близько розташовані Комінтернівський район, в ньому проживає до 70 000 жителів, м.Южне в якому проживає близько 25 000 жителів.

Зручний проїзд з траси Одеса-Миколаїв та об’їзної дороги, яка об’єднується з трасами Одеса-Київ, Одеса-Кишинів, Одеса-Рені, Одеса-Південний. Розташування ринку “Початок” сприяє швидкій реалізації Вашої продукції. На території ринку:

– передбачена можливість розміщення транспортних засобів усіх типів і розмірів;

– створені комфортні та безпечні умови ведення торгівлі;

– встановлені справедливі ціни оренди;

– передбачена можливість укладення довгострокових договорів;

– діє безкоштовна, зручна парковка транспорту, який не задіяний в торгівлі, без ускладнення руху на сусідніх вулицях.

Якщо Ваша компанія є виробником або оптовим оператором продовольчої групи товарів овочі-фрукти, бакалія, квіти – аксесуари, ми запрошуємо Вас взяти участь у створенні і розвитку ринку.Основною стратегічною метою господарської діяльності ринку «Початок» є створення майданчика оптово-роздрібної реалізації сільськогосподарської продукції в місті Одеса безпосередньо виробником або професійним посередником, що надасть можливість:

– оптимізувати справедливі ціни купівлі-продажу сільськогосподарської продукції;

– виробнику збільшити прибутковість господарської діяльності, що буде стимулювати збільшення товарообігу, подальший розвиток виробництва, застосування сучасних агротехнологій, переозброєння виробництва, створення робочих місць за рахунок організації міжгосподарської кооперації і т.д.;

– безпосередня реалізація продукція виробником – це уникнення практики, що склалась в торгівельних мережах: затримка видачі готівки за реалізовану продукцію; авансова оплата торгівельних площ, місць на прилавку;

– створити комфортні та безпечні умови цілодобової торгівлі;

– дотримання вимог санітарних норм буде гарантувати безпечність продукції для покупців;

– мешканцям міста Одеса придбати якісну продукцію вітчизняного виробництва за помірну ціну;

– створити ресурс, який би в режимі реального часу надавав би інформацію покупцям та продавцям про довірчий інтервал цін на ринку “Початок”, що в свою чергу надасть можливість для аналізу та прийняття рішення.


До уваги підприємців! За усіма додатковими питаннями, телефонуйте за телефонами:
(063) 565-8-777, (066) 334-5-777, (048) 788-85-85.

Черговий адміністратор майданчиків для торгівлі з автомобілів (питання постановки автомобіля на торгове місце, тарифи і бронювання місць) телефон: 097-073-5-777.

E-mail: pochatokmarket@gmail.com

Дивіться нас на каналі YouTube