1 лютого в сесійній залі Одеської обласної ради відбувся семінар-нарада на тему: “Новий податковий кодекс – очікування і реалії”.

DSC_8515

На семінарі були обговорені зміни до Податкового кодексу в розрізі агропромислових підприємств, де були озвучені основні зміни і нюанси, знайомство з Міжнародним торговим центром, який готовий надавати консультації щодо виходу Української овочевої поодукціі на міжнародні ринки.

Також, в.о. директора Департаменту “Агентство з питань інвестицій та розвитку” Сергієм Семеновим, відбулася презентація одного з інвестиційних проектів Агентства, ринок “Початок”. Як зазначив у своїй промові директор ринку «Початок» Олександр Воропаєв – «Даний ринок зосереджений на оптовій і роздрібній торгівлі.
Основними цілями ринку є:

– створення оптимальних умов оптово-роздрібної реалізації сільськогосподарської продукції безпосередньо самим виробником;

– створення умов, при яких жителі Одеси та області могли б купувати якісну продукцію вітчизняного виробництва за ціною від виробника, а не численних перекупників;

– створення комфортних і безпечних умов цілодобової торгівлі;

– створення оптово-роздрібного ринку регіонального значення. »

В рамках семінару відбулася презентація програми підтримки виробників сільськогосподарської продукції і тваринників, яка дасть можливість і тим і іншим здійснювати реалізацію своєї продукції безпечно і вигідно, а жителям Одеси та області купувати продукти харчування за цінами від виробників.