В Одесі триває будівництво унікального у своєму роді продовольчого ринку “Початок”, єдиного місця, де одесити можуть скупитися, що називається, з перших рук, минаючи посередників.

З тих пір, як знаменитий одеський «Привоз» перетворився на ринок перекупників, поторгуватися і змовитися в ціні городянам вже ніде.Одеситам був вкрай необхідний ринок, де свою продукцію реалізували б самі фермери, пасічники, бакалійники, минаючи посередників, які накручують подвійну, а то й потрійну ціну. Сьогодні такий ринок в Одесі вже є.

Незважаючи на те, що повне завершення його будівництва розрахованє на 3 роки, вже сьогодні тут на 100% готові і працюють критий майданчик для торгівлі з автомобілів. Причому проїхати на неї може не тільки продавець, але і покупець на своєму авто. Відразу згадується знаменита реприза нашого співвітчизника М.Жванецкого, коли можна висунути голову з люка танка і запитати у продавця: “Скільки-скільки? !!! А це за кілограм або за мішок?”

Діє чудово обладнаний павільйон для торгівлі м’ясними, молочними продуктами та ковбасними виробами. Відкриті овочеві та інші торгові ряди.

Покупців на ринку чимало. Багато з них вже оцінили, що значить – купувати у виробника.

«Я сьогодні 7 кг картоплі виторгував по 2,9 грн. Відразу продавець ціну мені назвав – 3,5 грн. Такий мужик хороший виявився, з Херсонської області до нас приїхав, розговорилися, віддав картоплю по 2,9. Ось це торгівля, і я розумію », – поділився Сергій Йосипович.

Ті, хто вже сьогодні став постійним покупцем ринку «Початок» (він розташований в Суворовському районі Одеси, на перетині вулиць Бачарова і Сахарова), з нетерпінням очікують його розширення.

В даний час ринок займає площу 1,7 гектара. Після завершення будівництва його площа збільшиться до 4,39 гектара. Крім уже існуючих об’єктів, тут з’являться рибний корпус і хлібопекарня, сім оптово-роздрібних складів для зберігання та реалізації фруктів і овочів. Вже зараз тут обладнані безкоштовні зручні паркування для транспорту, продумана транспортна розв’язка.

Розвиток оптового ринку «від виробника» – це вирішення відразу двох завдань: підтримка українського сільгоспвиробника, який отримує пряму майданчик для реалізації своєї продукції, і задоволення інтересів городян, які хочуть купувати якісні вітчизняний овочі, фрукти, м’ясо мед за доступними цінами, причому відмінної якості .