Прекрасна сонячна погода в останні вихідні року що минає, дозволила Одеситам не тільки отримати море задоволення від покупок продуктів до Новорічного столу, а так само поринути в атмосферу українського колориту.

lab-1

Виробники Одеси та одеської області, а також представники торгових марок – «Овідіопольські ковбаси», «Спеццех» «ГМЗ» Гармаш, «Оніс», «Біо Ферма» представили одеситам свою продукцію за цінами виробників, а фермери реалізовували свої товари за оптовими цінами.

Винороби Одеської області, такі як Інститут виноградарства і виноробства ім В.Є. Таїрова, винороб В’ячеслав Кіров, проводили безкоштовну дегустацію своєї продукції, яка не залишила байдужими багатьох відвідувачів ярмарку.

«Задача ярмарки «Святковый кошик – за грошик» заключается в предоставлении конечным покупателям товаров по отпускной цене заводов изготовителей, минуя посредников и их накрутки», — говорит начальник управления агропромышленного развития Коминтерновской РГА Сергей Ильченко.

У продажу були представлені сезонні овочі та фрукти, плодоовочева консервація, м’ясні та ковбасні вироби, рибні делікатеси, птиця, сири, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, сувеніри.

Продуктове свято прикрашали дзвінкі голоси фольклорних етно-колективів Комінтернівського району. Дід Мороз і Снігуронька розігрували веселі конкурси та дарували подарунки дітям. Також святкова програма включала в себе розіграш товарів і від виробників.

Одесити, які брали участь у конкурсах, отримували смачні паштети від ТМ «ОНИСС», ковбаси від ТМ «Спец цех», ТМ «Овідіопольські ковбаси», чайні набори від ТМ «Алаказай», набори з морепродуктів від рибного магазину «Океан», вина від інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова і приватних виноробів. Купони та знижки від ТЦ «Атріум».

Ароматний глінтвейн, соковитий шашлик і густа медовуха забезпечували смачні перерви між покупками. Адміністрація ринку пообіцяла і в майбутньому дарувати одеситам нові ярмарки і свята цін. Так, наступний повномасштабний ярмарок «Початок» планує прийняти на Масляну.

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

lab-1

Текст и фото