Програма лояльності від ринку «Початок» і Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Ринок «Початок» і UHBDP представляють своїм клієнтам, котрі торгують сезонними фруктами і овочами, вирощеними на території України, знижки на торгові місця від 30 до 50% на добу.

Програма знижок (далі Програма Е-ваучер) поширюється на виробників та професійних торговців сільгосппродукції.

 

Умови Програми Е-ваучер.

Для виробників – в Програмі можуть взяти участь виробники сільгосппродукції з Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.
Продукція, яка бере участь у Програмі – сезонні овочі і фрукти, ягоди, салати і зелень, мед. Вся продукція повинна бути вирощена в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях.

Для професійних торговців – в Програмі можуть взяти участь професійні торговці сільгосппродукції з Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.

Продукція, яка бере участь у Програмі – сезонні овочі і фрукти, ягоди, салати і зелень, мед. Вся продукція повинна бути вирощена в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях.

 

Як отримати знижку на торгове місце.

Варіант перший, бажаючий отримати знижку заходить на сайт UHBDP і вибирає один з чотирьох видів Е-ваучера, натискаємо Детальніше. Переходимо в наступне меню, якщо вибір зроблено правильно натискаємо Відправити і заповнюємо необхідні поля анкети даних, натискаємо Відправити. *

Вам на телефон має прийти СМС з кодом Е-ваучера.

Приїжджаємо на ринок «Початок» і пред’являємо його адміністратору майданчиків для торгівлі з автомобілів.

Отриманий код Е-ваучера дійсний протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання СМС.

Варіант другий, який бажає отримати знижку, приїжджає на ринок «Початок» і звертається до адміністратора майданчиків для торгівлі з автомобілів з проханням взяти участь в Програмі Е-ваучер.

Надає адміністратору майданчиків для торгівлі з автомобілів необхідну інформацію для подання заяви про сайт UHBDP *

Після цього Вам на телефон має прийти СМС з кодом Е-ваучера. Після отримання на Ваш телефон коду Е-ваучера, пред’являємо його адміністратору майданчиків для торгівлі з автомобілів.

Термін реалізації Програми Е-ваучер – з 01.08.2018 по 31.12.2018 рр.

 

Вдалою Вам торгівлі!

За усіма додатковими питаннями стосовно сервісів UHBDP звертайтеся в службу підтримки за телефоном контакт-центру: 0800500184 (дзвінки з мобільного і стаціонарного телефонів безкоштовні).

* Відомості, які Ви вказуєте в анкеті даних повинні бути правдиві.